Recreanten Heren

Home > Wedstrijden Teams > Recreanten Heren

Teamleden

  • Anpu

  • Arthur

  • Dyrell

  • Frans

  • Maurice (trainend)

  • Nick

  • Robin

  • Terrence

Trainers

  • Marianne

Trainingstijden

  • Dinsdag van 20:30 tot 21:30
Image

Programma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
08-12-202220:00 uurSpivo HR 1-Vovero HR 1 Den Oert Spijkenisse
13-12-202220:30 uurVovero HR 1-Fusion Rotterdam HR 2 De Rozenburcht Rozenburg ZH
17-01-202320:30 uurVovero HR 1-VCN HR 1 Vervallen wedstrijd: 7000RRHB AG, Datum: dinsdag 17 januari, 20:30, Speellocatie: De Rozenburcht Rozenburg ZH
23-01-202321:30 uurFlits HR 1-Vovero HR 1 Sportcentrum Papendrecht Papendrecht
07-03-202320:30 uurVovero HR 1-HWVV Fidus HR 1 De Rozenburcht Rozenburg ZH
29-03-202320:30 uurFair Play HR 1-Vovero HR 1 Sportcomplex Aquapelle Capelle aan den IJssel

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1HWVV Fidus HR 1720208657512
2VCN HR 1518182497307
3Fusion Rotterdam HR 2617177530483
4Spivo HR 16141410547468
5Vovero HR 168816419549
6Fair Play HR 157713407459
7Flits HR 170028421700

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
22-11-202220:30 uurVovero HR 1-Fair Play HR 13-1 25-17, 25-20, 25-16, 18-25
11-11-202220:15 uurHWVV Fidus HR 1-Vovero HR 14-0 25-8, 25-17, 25-6, 25-16
01-11-202220:30 uurVovero HR 1-Flits HR 14-0 25-23, 25-18, 25-15, 25-17
21-10-202221:15 uurVCN HR 1-Vovero HR 14-0 25-4, 25-11, 25-20, 25-16
11-10-202220:30 uurVovero HR 1-Spivo HR 11-3 12-25, 16-25, 10-25, 25-23
04-10-202221:30 uurFusion Rotterdam HR 2-Vovero HR 14-0 25-21, 25-9, 25-23, 25-12

Contact

Kom langs tijdens onze training en wedstrijden, voor meer informatie of wedstrijdwijzigingen zie de contact pagina

Dinsdag Training 20.00 - 21.30
Donderdag Training 18:00 - 22.30
Zaterdag Alleen bij wedstrijden; zie speelschema

Login