Recreanten

Home > Teams > Recreanten

Teamleden

  • Andika
  • Arthur
  • Helma 
  • Jaap (trainen)
  • Frans
  • Madelon
  • Marijanne
  • Maurice (trainen)
  • Wendy

Trainers

  • Marianne

Trainingstijden

  • Dinsdag van 20.00 tot 21.30 uur
Image

Programma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
09-11-202120:30 uurVovero XR 1-Yum XR 1 De Rozenburcht Rozenburg ZH
18-11-202119:00 uurErasmus Volley XR 7-Vovero XR 1 Woudestein Rotterdam
23-11-202120:30 uurVovero XR 1-Erasmus Volley XR 7 De Rozenburcht Rozenburg ZH
07-12-202120:30 uurVovero XR 1-Astrea XR 3 De Rozenburcht Rozenburg ZH
16-12-202121:30 uurErasmus Volley XR 6-Vovero XR 1 Woudestein Rotterdam
11-01-202220:30 uurVovero XR 1-Hou Stand XR 5 De Rozenburcht Rozenburg ZH
26-01-202221:00 uurDrieslag XR 1-Vovero XR 1 De Swaensvoet Nieuw-Beijerland
01-02-202220:30 uurVovero XR 1-VCN XR 2 De Rozenburcht Rozenburg ZH
15-02-202220:30 uurVovero XR 1-Erasmus Volley XR 6 De Rozenburcht Rozenburg ZH
11-03-202219:30 uurVCN XR 2-Vovero XR 1 Oostgaarde Capelle aan den IJssel
17-03-202219:30 uurHou Stand XR 5-Vovero XR 1 Sportcentrum West Rotterdam

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
26-10-202120:30 uurVovero XR 1-Drieslag XR 13-1 25-11, 20-25, 25-9, 25-15
08-10-202120:00 uurAstrea XR 3-Vovero XR 10-4 18-25, 15-25, 21-25, 22-25
22-09-202121:00 uurYum XR 1-Vovero XR 13-1 19-25, 29-27, 25-20, 25-20

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1VCN XR 2311111292209
2Yum XR 13993285254
3Vovero XR 13884287234
4Hou Stand XR 52553183159
5Erasmus Volley XR 62444180180
6Drieslag XR 13339226289
7Erasmus Volley XR 743313292389
8Astrea XR 32117159190

Contact

Kom langs tijdens onze training en wedstrijden, voor meer informatie of wedstrijdwijzigingen zie de contact pagina

Dinsdag Training 20.00 - 21.30
Donderdag Training 18:00 - 22.30
Zaterdag Alleen bij wedstrijden; zie speelschema

Login