Meisjes A

Home > Wedstrijden Teams > Meisjes A

Teamleden

  • Amy

  • Diana

  • Eva

  • Frederique

  • Iyem

  • Mathumitha

  • Megan

  • Noa

  • Rosanne

Trainers

  • Sharon

  • Kris

Coaches

  • Ramon, Sharon & Kris

Trainingstijden

  • Donderdag van 19:00 tot 20:30
Image

Programma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
Het programma is nog niet bekend

Stand

Tweede helft

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Flits MA 110373012973824
2Vovero MA 110342814985841
3VCN MA 110242223936949
4Next Volley Dordrecht MA 210232023904908
5CVV-Spirit MA 210231923895918
6DVO MA 2109933739992

Eerste helft

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Forza Schouwen-Duiveland MA 18302510803681
2Volley2B MA 48262212774679
3Vovero MA 18242114774698
4CVV-Spirit MA 28141221683750
5DVO MA 286528569795

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
Er zijn nog geen uitslagen bekend

Contact

Kom langs tijdens onze training en wedstrijden, voor meer informatie of wedstrijdwijzigingen zie de contact pagina

Dinsdag Training 20.00 - 21.30
Donderdag Training 18:00 - 22.30
Zaterdag Alleen bij wedstrijden; zie speelschema

Leden Login