Teamleden

  • Esmée

  • Jasmijn

  • Joyce

  • Kelly

  • Kris

  • Madelon

  • Nina

  • Sharon

  • Suzanne

Trainer & coach

  • Erwin

Trainingstijden

  • Donderdag van 20:30 tot 22:30
Image

Programma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
10-12-202213:30 uurFusion Rotterdam DS 2-Vovero DS 1 Alexander Rotterdam
17-12-202218:00 uurVovero DS 1-Hou Stand DS 2 De Rozenburcht Rozenburg ZH
14-01-202315:00 uurVolley Lek en IJssel DS 4-Vovero DS 1 De Boog Krimpen aan den IJssel
21-01-202320:00 uurVovero DS 1-Volley Zuid DS 5 De Rozenburcht Rozenburg ZH
26-01-202319:00 uurErasmus Volley DS 4-Vovero DS 1 Woudestein Rotterdam
11-02-202311:00 uurYum DS 1-Vovero DS 1 MFC Boomgaardshoek Hoogvliet Rotterdam
04-03-202320:00 uurVovero DS 1-DVO DS 3 De Rozenburcht Rozenburg ZH
10-03-202320:30 uurApollo DS 1-Vovero DS 1 Cromstrijen Numansdorp
18-03-202318:00 uurRVC/Libanon '50 DS 5-Vovero DS 1 Sportcentrum Kralingen Rotterdam
25-03-202320:00 uurVovero DS 1-Fusion Rotterdam DS 2 De Rozenburcht Rozenburg ZH
01-04-202318:30 uurHou Stand DS 2-Vovero DS 1 Sportcentrum West Rotterdam
15-04-202316:00 uurVovero DS 1-Apollo DS 1 De Rozenburcht Rozenburg ZH

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Volley Lek en IJssel DS 4726229693556
2DVO DS 3623196573482
3Apollo DS 1623186563473
4Yum DS 1621177551493
5Volley Zuid DS 57211712654610
6Erasmus Volley DS 4517148464465
7RVC/Libanon '50 DS 57141117586603
8Hou Stand DS 28111023653754
9Fusion Rotterdam DS 286628652809
10Vovero DS 163321434578

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
26-11-202216:00 uurVovero DS 1-RVC/Libanon '50 DS 50-4 22-25, 23-25, 14-25, 12-25
12-11-202215:00 uurDVO DS 3-Vovero DS 14-0 25-9, 25-20, 26-24, 25-13
08-11-202221:15 uurVolley Zuid DS 5-Vovero DS 13-1 25-22, 25-18, 23-25, 26-24
05-11-202218:00 uurVovero DS 1-Yum DS 10-4 17-25, 9-25, 20-25, 22-25
20-10-202220:45 uurVovero DS 1-Volley Lek en IJssel DS 41-3 13-25, 21-25, 25-10, 11-25
15-10-202220:00 uurVovero DS 1-Erasmus Volley DS 41-3 19-25, 13-25, 13-25, 25-18

Contact

Kom langs tijdens onze training en wedstrijden, voor meer informatie of wedstrijdwijzigingen zie de contact pagina

Dinsdag Training 20.00 - 21.30
Donderdag Training 18:00 - 22.30
Zaterdag Alleen bij wedstrijden; zie speelschema

Login