Dames 1

Teamleden

  • Anouk v. K.

  • Esmee

  • Eveline

  • Jolanda

  • Kris

  • Lianne

  • Nina

  • Sophie

Trainer & coach

  • Madelon

Trainingstijden

  • Donderdag van 20:30 tot 22:30
Image

Programma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
06-11-202119:00 uurSpirit DS 2-Vovero DS 1 Vrijenburgpoort Barendrecht
13-11-202116:00 uurVovero DS 1-Hou Stand DS 2 De Rozenburcht Rozenburg ZH
20-11-202111:00 uurYum DS 1-Vovero DS 1 MFC Boomgaardshoek Hoogvliet Rotterdam
27-11-202116:00 uurVovero DS 1-Volley2B DS 4 De Rozenburcht Rozenburg ZH
11-12-202120:00 uurVolley Zuid DS 4-Vovero DS 1 Mercatus College Rotterdam
15-01-202216:00 uurVovero DS 1-DVO DS 3 De Rozenburcht Rozenburg ZH
22-01-202216:00 uurRVC/Libanon '50 DS 6-Vovero DS 1 Sportcentrum Kralingen Rotterdam
29-01-202216:00 uurVovero DS 1-Erasmus Volley DS 3 De Rozenburcht Rozenburg ZH
05-02-202216:00 uurVovero DS 1-Intermezzo DS 2 De Rozenburcht Rozenburg ZH
11-02-202220:30 uurApollo DS 1-Vovero DS 1 Cromstrijen Numansdorp
19-02-202216:00 uurVovero DS 1-Spirit DS 2 De Rozenburcht Rozenburg ZH
19-03-202216:00 uurVovero DS 1-Yum DS 1 De Rozenburcht Rozenburg ZH
26-03-202217:15 uurVolley2B DS 4-Vovero DS 1 De Ackers Bergschenhoek
02-04-202216:00 uurVovero DS 1-Volley Zuid DS 4 De Rozenburcht Rozenburg ZH
09-04-202214:15 uurHou Stand DS 2-Vovero DS 1 Sportcentrum West Rotterdam

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Yum DS 1519166510430
2Volley Zuid DS 4519156470420
3Spirit DS 2515138473402
4Erasmus Volley DS 3414115385322
5Vovero DS 15131010404458
6DVO DS 3312103300227
7RVC/Libanon '50 DS 6510813454463
8Apollo DS 147610323356
9Intermezzo DS 244412331391
10Hou Stand DS 22117164203
11Volley2B DS 441115257399

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
23-10-202116:00 uurVovero DS 1-Apollo DS 13-1 17-25, 25-23, 25-15, 25-19
14-10-202120:30 uurIntermezzo DS 2-Vovero DS 11-3 24-26, 25-22, 22-25, 21-25
07-10-202119:00 uurErasmus Volley DS 3-Vovero DS 14-0 25-12, 25-15, 25-15, 25-15
02-10-202116:00 uurVovero DS 1-RVC/Libanon '50 DS 64-0 25-23, 25-21, 25-21, 25-19
25-09-202115:00 uurDVO DS 3-Vovero DS 14-0 25-12, 25-12, 25-19, 25-14

Contact

Kom langs tijdens onze training en wedstrijden, voor meer informatie of wedstrijdwijzigingen zie de contact pagina

Dinsdag Training 20.00 - 21.30
Donderdag Training 18:00 - 22.30
Zaterdag Alleen bij wedstrijden; zie speelschema

Login