Zaal en fluitdiensten

Home > Vereniging > Zaal en fluitdiensten

Zaaldienst

Datum Tijd Wedstrijd Functie Voornaam Achternaam
donderdag 9 januari 2020 20:45 Dames 2 Scheidsrechter Arthur Vuijk
donderdag 9 januari 2020 20:45 Dames 2 Teller Eigen Teller
zaterdag 18 januari 2020 16:00 Dames 3 Scheidsrechter Nina Evenhuis
zaterdag 18 januari 2020 16:00 Dames 3 Teller Eva Pols
zaterdag 18 januari 2020 16:00 Meisjec C Scheidsrechter Lianne Klifman
zaterdag 18 januari 2020 16:00 Meisjec C Teller Maaike Romeijn
zaterdag 18 januari 2020 16:00 Meisjes A Scheidsrechter Floor Taillie
zaterdag 18 januari 2020 16:00 Meisjes A Teller Heleen Affourtit
zaterdag 18 januari 2020 18:00 CMV Scheidsrechter Chloë de Graaff
zaterdag 18 januari 2020 18:00 CMV Teller Mathumitha Anpagalan
zaterdag 18 januari 2020 18:00 Dames 2 Scheidsrechter Jolanda van der Hout
zaterdag 18 januari 2020 18:00 Dames 2 Teller Leandra Tilmans
zaterdag 18 januari 2020 18:00 Meisjes B Scheidsrechter Jasmijn Poot
zaterdag 18 januari 2020 18:00 Meisjes B Teller Anouk Jonker
zaterdag 18 januari 2020 20:00 Heren 1 Scheidsrechter Eveline Wildenboer
zaterdag 18 januari 2020 20:00 Heren 1 Teller Eigen Teller
zaterdag 18 januari 2020 20:00 Dames 1 Scheidsrechter Arthur Vuijk
zaterdag 18 januari 2020 20:00 Dames 1 Teller Eigen Teller
donderdag 23 januari 2020 20:00 Jongens A Scheidsrechter Arthur Vuijk
donderdag 23 januari 2020 20:00 Jongens A Teller Eigen Teller
zaterdag 1 februari 2020 16:00 Dames 3 Scheidsrechter Anpu Rajandran
zaterdag 1 februari 2020 16:00 Dames 3 Teller Eigen Teller
zaterdag 1 februari 2020 16:00 Meisjec C Scheidsrechter Wouter  Michawitz
zaterdag 1 februari 2020 16:00 Meisjec C Teller Eigen Teller
zaterdag 1 februari 2020 16:00 Meisjes A Scheidsrechter Sharon de Jong
zaterdag 1 februari 2020 16:00 Meisjes A Teller Eigen Teller
zaterdag 1 februari 2020 18:00 Dames 2 Scheidsrechter Heleen Vos
zaterdag 1 februari 2020 18:00 Dames 2 Teller Eigen Teller
zaterdag 1 februari 2020 18:00 Heren 1 Scheidsrechter Arthur Vuijk
zaterdag 1 februari 2020 18:00 Heren 1 Teller Eigen Teller
zaterdag 8 februari 2020 16:00 Heren 1 Scheidsrechter Esmée Buddenberg
zaterdag 8 februari 2020 16:00 Heren 1 Teller Tony Mulder
zaterdag 8 februari 2020 16:00 Meisjes A Scheidsrechter Anouk van Kooij
zaterdag 8 februari 2020 16:00 Meisjes A Teller Matthijs van der Pol
zaterdag 8 februari 2020 18:00 CMV Scheidsrechter Jasmijn Michawitz
zaterdag 8 februari 2020 18:00 CMV Teller Lotje Waelen
zaterdag 8 februari 2020 18:00 Dames 1 Scheidsrechter Arthur Vuijk
zaterdag 8 februari 2020 18:00 Dames 1 Teller Andika Pellen
zaterdag 8 februari 2020 18:00 Jongens A Scheidsrechter Michel Taillie
zaterdag 8 februari 2020 18:00 Jongens A Teller Tessa Quak
zaterdag 8 februari 2020 18:00 Meisjes B Scheidsrechter Robin Tettero
zaterdag 8 februari 2020 18:00 Meisjes B Teller Eigen Teller
zaterdag 15 februari 2020 16:00 Dames 3 Scheidsrechter Michael Burger
zaterdag 15 februari 2020 16:00 Dames 3 Teller Kirsten van Beekum
zaterdag 15 februari 2020 16:00 CMV Scheidsrechter Arthur Vuijk
zaterdag 15 februari 2020 16:00 CMV Teller Eigen Teller
zaterdag 15 februari 2020 16:00 Jongens A Scheidsrechter Adri van der Born
zaterdag 15 februari 2020 16:00 Jongens A Teller Eigen Teller
zaterdag 15 februari 2020 18:00 Heren 1 Scheidsrechter Arthur Vuijk
zaterdag 15 februari 2020 18:00 Heren 1 Teller Eigen Teller
zaterdag 15 februari 2020 18:00 Meisjes B Scheidsrechter Kelly Rozemeijer-Stolk
zaterdag 15 februari 2020 18:00 Meisjes B Teller Niveka Anpagalan
zaterdag 14 maart 2020 16:00 Dames 2 Scheidsrechter Anouska Nuij
zaterdag 14 maart 2020 16:00 Dames 2 Teller Sanne Verspuij
zaterdag 14 maart 2020 16:00 Meisjec C Scheidsrechter Floor Taillie
zaterdag 14 maart 2020 16:00 Meisjec C Teller Lotte Broere
zaterdag 14 maart 2020 18:00 CMV Scheidsrechter Kris Taillie
zaterdag 14 maart 2020 18:00 CMV Teller Emma de Hoog
zaterdag 14 maart 2020 18:00 Dames 1 Scheidsrechter Petra Romeijn
zaterdag 14 maart 2020 18:00 Dames 1 Teller Frederique Eenhoorn
zaterdag 14 maart 2020 18:00 Meisjes B Scheidsrechter Katie Romeijn
zaterdag 14 maart 2020 18:00 Meisjes B Teller Rosanne Eenhoorn
donderdag 19 maart 2020 20:45 Dames 3 Scheidsrechter Arthur Vuijk
donderdag 19 maart 2020 20:45 Dames 3 Teller Eigen Teller
zaterdag 21 maart 2020 16:00 Meisjec C Scheidsrechter Anouk  Versteeg
zaterdag 21 maart 2020 16:00 Meisjec C Teller Jyem Girgin
zaterdag 21 maart 2020 16:00 Meisjes A Scheidsrechter Marleen Buijteweg
zaterdag 21 maart 2020 16:00 Meisjes A Teller Jade Timmers
zaterdag 21 maart 2020 18:00 Dames 2 Scheidsrechter Kelly Bontenbal
zaterdag 21 maart 2020 18:00 Jongens A Scheidsrechter Jolanda van der Hout
zaterdag 21 maart 2020 18:00 Jongens A Teller Anouk Jonker
zaterdag 21 maart 2020 18:00 Meisjes B Scheidsrechter Nina Evenhuis
zaterdag 21 maart 2020 18:00 Meisjes B Teller Leandra Tilmans
zaterdag 21 maart 2020 20:00 Dames 1 Scheidsrechter Arthur Vuijk
zaterdag 21 maart 2020 20:00 Dames 1 Teller Eva Pols
zaterdag 18 april 2020 16:00 Heren 1 Scheidsrechter Arthur Vuijk
zaterdag 18 april 2020 16:00 Heren 1 Teller Johan Stevens
zaterdag 18 april 2020 16:00 Dames 3 Scheidsrechter Anouk van Kooij
zaterdag 18 april 2020 16:00 Dames 3 Teller Joshua Miguel Migueis Torres
zaterdag 18 april 2020 16:00 Meisjec C Scheidsrechter Roel van Noort
zaterdag 18 april 2020 16:00 Meisjec C Teller Sophie van Veen
zaterdag 18 april 2020 16:00 Meisjes A Scheidsrechter Terrence Van Es
zaterdag 18 april 2020 16:00 Meisjes A Teller Niels den Otter
zaterdag 18 april 2020 18:00 CMV Scheidsrechter Chloë de Graaff
zaterdag 18 april 2020 18:00 CMV Teller Amy van Vliet
zaterdag 18 april 2020 18:00 Dames 1 Scheidsrechter Adri van der Born
zaterdag 18 april 2020 18:00 Dames 1 Teller Amy Vervat
zaterdag 18 april 2020 18:00 Jongens A Scheidsrechter Sophie  Spithoven
zaterdag 18 april 2020 18:00 Jongens A Teller Madelon Nuij