Dames 3

Home > Teams > Dames 3

Teamleden

  • Chantal

  • Heleen

  • Jasmijn

  • Joyce

  • Kelly R.

  • Madelon N.

  • Sharon

  • Suzanne (trainen)

Trainer & coach

  • Erwin

Trainingstijden

  • Donderdag van 20:30 tot 22:30
Image

Programma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
OnbekendVovero DS 3-Hou Stand DS 3 De Rozenburcht Rozenburg ZH
OnbekendVovero DS 3-DVO DS 5 De Rozenburcht Rozenburg ZH
07-11-202014:00 uurVovero DS 3-DVO DS 5 De Rozenburcht Rozenburg ZH
14-11-202018:30 uurHou Stand DS 3-Vovero DS 3 Sportcentrum West Rotterdam
21-11-202014:00 uurVovero DS 3-Apollo DS 2 De Rozenburcht Rozenburg ZH
27-11-202020:30 uurApollo DS 2-Vovero DS 3 Cromstrijen Numansdorp
10-12-202020:45 uurVovero DS 3-Yum DS 2 De Rozenburcht Rozenburg ZH
12-12-202014:00 uurVovero DS 3-Volley Voorne DS 4 Vervallen wedstrijd: 7000D4A1 BA, Datum: zaterdag 12 december, 14:00, Speellocatie: De Rozenburcht Rozenburg ZH

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
17-10-202014:00 uurVovero DS 3-Hou Stand DS 3uitgesteld
10-10-202013:00 uurDVO DS 5-Vovero DS 31-3 17-25, 25-22, 13-25, 24-26
03-10-202014:00 uurVovero DS 3-Yum DS 2uitgesteld
19-09-202018:30 uurVolley Voorne DS 4-Vovero DS 3vervallen
12-09-202011:00 uurYum DS 2-Vovero DS 30-4 12-25, 19-25, 15-25, 12-25

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Hou Stand DS 331085285274
2Vovero DS 32971198137
3Apollo DS 23876285269
4DVO DS 52226157192
5Yum DS 22117141194
Volley Voorne DS 4000000