Nieuws

Vovero ontvangt bijdrage uit Stimuleringsfonds NOC*NSF

Vovero ontvangt bijdrage uit Stimuleringsfonds NOC*NSF

Mooi nieuws vanuit ons bestuur en in het bijzonder van onze penningmeester. In augustus heeft Vovero een bijdrage ontvangen vanuit het NOC*NSF voor onze clubkas.

Een mooi bedrag werd overgemaakt vanuit het stimuleringsbudget 'Inclusief Sporten en Bewegen'. Het geld wordt ingezet voor alle leden binnen onze vereniging. Het helpt ons namelijk om de noodzakelijke contributieverhoging in stappen door te voeren. Tijdens de ALV van afgelopen juni vertelde het bestuur dat we de komende jaren stapsgewijs onze contributie moeten verhogen. Noodzakelijk om vooral de huur van de sporthal te kunnen betalen. Met dit soort extra bijdrages hopen we dat de contributie niet al te hoog hoeft te worden. 

Heb je ook ideeën om onze clubkas nog wat bij te vullen? Neem dan contact op met het bestuur.

 

 

Related Articles

Contact

Kom langs tijdens onze training en wedstrijden, voor meer informatie of wedstrijdwijzigingen zie de contact pagina

Dinsdag Training 20.00 - 21.30
Donderdag Training 18:00 - 22.30
Zaterdag Alleen bij wedstrijden; zie speelschema

Leden Login