Nieuws

Ons bestuur zoekt aanvulling (2)!

Gezocht: Algemeen bestuurslid JEUGD

Naast de vacature voor secretaris is er nog een vacature in het bestuur gekomen. Tijdens de komende ALV (27 mei) komt de functie van algemeen bestuurslid jeugd vacant.

Daarom zijn wij op zoek naar iemand die deze functie van Lianne wil overnemen.

Ons bestuur zoekt aanvulling!

Gezocht: Secretaris

Na 3 jaar secretaris te zijn geweest van onze vereniging, zal ik na de ALV komend voorjaar mijn functie als secretaris neerleggen.

Daarom zijn wij op zoek naar iemand die deze functie van mij over wil nemen.

Scenario's opstarten wedstrijden van tafel door verlenging lockdown

In november meldden we op onze website dat de Nevobo nadacht over scenario's om de wedstrijden weer te gaan starten. Na de persconferentie van gisteravond heeft de Nevobo hierover een nieuw bericht met ons gedeeld. Door de verlenging van de lockdown is het niet meer mogelijk om dit jaar wedstrijden te spelen binnen de bedachte scenario's.

Kerstgroet bestuur Vovero

Het zijn zware tijden voor ons allemaal, 

maar toch wensen we iedereen fijne feestdagen

en een sportief maar vooral GEZOND 2021.

Corona update: alle trainingen tot en met 19 januari gestopt

Na de persconferentie van gisteravond is één ding duidelijk geworden. Alle trainingen mogen niet meer doorgaan. De senioren en recreanten waren al enige tijd niet meer in de sporthal. Maar ook de jeugdteams moeten nu tot en met 19 januari stoppen. Jammer omdat het bestuur juist bezig was om een uitbreiding van de trainingen te realiseren naar 4-tallen bij de senioren en recreanten.

VOG verenigingslicentie met 5 jaar verlengd

Iedere 5 jaar wordt onze vereniging getoetst of wij nog voldoen aan de gestelde eisen voor een VOG (Verklaring Omtrent Gedrag) licentie. Deze VOG licentie zorgt ervoor dat wij als vereniging gratis een VOG kunnen aanvragen voor de vrijwilligers die binnen onze vereniging actief zijn.

Contact

Kom langs tijdens onze training en wedstrijden, voor meer informatie of wedstrijdwijzigingen zie de contact pagina

Dinsdag Training 20.00 - 21.30
Donderdag Training 18:00 - 22.30
Zaterdag Alleen bij wedstrijden; zie speelschema

Login